253. Varia aukció > "Ari", 1960

253. Varia aukció [ARCHÍV]

137. Czene Béla, ifj. (Isaszeg, 1911 - Budapest, 1999)

"Ari", 1960

akvarell, papír

400*310 mm

j.j.l.: Czene Béla 1960