253. Varia aukció > Kompozíció

253. Varia aukció [ARCHÍV]

128. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Kompozíció

olaj, vászon

48*38 cm

j.j.l.: Barta István; ho.: kiállítási cédula 1995 - ART COLOGNE