253. Varia aukció > Veteményeskertben

253. Varia aukció [ARCHÍV]

72. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Veteményeskertben

olaj, vászon

55,5*60 cm

j.b.l.: Neogrády A.