253. Varia aukció > "Kopár fák", 1965

253. Varia aukció [ARCHÍV]

116. Orosz Gellért (Jászladány, 1919 - Budapest, 2002)

"Kopár fák", 1965

olaj, vászon

75*90 cm

j.b.l.: Orosz G. 65