253. Varia aukció > Íróasztal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

206. Íróasztal

magyar, 1910 körül, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, tetején üveglappal, három fiókkal, egyik ajtaja mögött fiókokkal, másik ajtó mögött polccal, sérült, 1 db kulccsal

79*141,5*72 cm