206. Íróasztal
magyar, 1910 körül, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz veretekkel, tetején üveglappal, három fiókkal, egyik ajtaja mögött fiókokkal, másik ajtó mögött polccal, sérült, 1 db kulccsal
79*141,5*72 cm