253. Varia aukció > Táncosnő

253. Varia aukció [ARCHÍV]

57. Vajda Zsigmond (Bukarest, 1860 - Budapest, 1931)

Táncosnő

olaj, vászon

116,5*65 cm

j.b.l.: Vajda Zsigmond