253. Varia aukció > Nyári csendélet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

98. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Nyári csendélet

olaj, farost

70*50 cm

j.b.l.: Schéner