253. Varia aukció > Kártoló

253. Varia aukció [ARCHÍV]

280. Kártoló

Lille, 19. sz. vége, faragott fa, vasalatokkal, "Jean Lehenbre Constructeur Lille" jelzettel

120*125*40,5 cm