253. Varia aukció > Kilátás a Badacsonyra

253. Varia aukció [ARCHÍV]

79. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kilátás a Badacsonyra

olaj, vászon kartonra ragasztva

23,5*31,5 cm