253. Varia aukció > Rózsás csendélet, 1974

253. Varia aukció [ARCHÍV]

105. Csabai Kálmán (Csáktornya, 1915 - Miskolc, 1992)

Rózsás csendélet, 1974

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Csabai K. 974