253. Varia aukció > Fürdés előtt

253. Varia aukció [ARCHÍV]

146. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Fürdés előtt

rézkarc, papír

300*385 mm

j.j.l.: Szabó V; b.l. a metszeten: Fürdés előtt