253. Varia aukció > Szirakúzai tengerpart a telihold fényében

253. Varia aukció [ARCHÍV]

2. Olasz festő, 1900 körül

Szirakúzai tengerpart a telihold fényében

olaj, vászon

110*80 cm

j.n., j.l.: Siracusa