253. Varia aukció > Parasztház

253. Varia aukció [ARCHÍV]

95. Sárkány Lóránd (Dés, 1904 - Budapest, 1973)

Parasztház

olaj, vászon

48*60,5 cm

j.j.l.: Sárkány Loránd

kis sérüléssel