253. Varia aukció > Erdély, 1942

253. Varia aukció [ARCHÍV]

113. Mészáros Mihály (Budapest, 1901 - Budapest, 1982)

Erdély, 1942

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Mészáros Mihály Erdély '942