253. Varia aukció > Téli utcarészlet, 1960

253. Varia aukció [ARCHÍV]

117. Orosz Gellért (Jászladány, 1919 - Budapest, 2002)

Téli utcarészlet, 1960

olaj, farost

56*80 cm

j.j.l.: Orosz G. 60