253. Varia aukció > "Rózsa, tulipán", 1975

253. Varia aukció [ARCHÍV]

96. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

"Rózsa, tulipán", 1975

akvarell, papír

545*430 mm

j.b.l.: Frank Frigyes 75; ho.: autográf felirat