253. Varia aukció > Téli erdőrészlet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

73. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Téli erdőrészlet

olaj, tempera, papír

230*355 mm

j.b.l.: Schéner Mihály