253. Varia aukció > "Útmutató"

253. Varia aukció [ARCHÍV]

149. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Útmutató"

rézkarc, papír

190*295 mm

j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Útmutató 20/100; j.b.l. a nyomaton: Borsos M.