149. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Útmutató"
rézkarc, papír
190*295 mm
j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Útmutató 20/100; j.b.l. a nyomaton: Borsos M.