253. Varia aukció > Tálalószekrény

253. Varia aukció [ARCHÍV]

204. Tálalószekrény

osztrák, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, gyöngyház intarziával, sárgaréz veretekkel, csiszolt üvegekkel, sérült

169*85*42 cm