253. Varia aukció > Kislány nyuszival

253. Varia aukció [ARCHÍV]

45. Solti R. jelzéssel, 19. sz. vége

Kislány nyuszival

olaj, vászon

66*45,5 cm

j.j.l.: Solti R.