253. Varia aukció > "Fortuna utca", 1954

253. Varia aukció [ARCHÍV]

16. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

"Fortuna utca", 1954

olaj, karton

26,5*35 cm

j.j.l.: Lakatos A 1954