253. Varia aukció > Férfi portré, 1846

253. Varia aukció [ARCHÍV]

39. Schulzer, I. jelzéssel

Férfi portré, 1846

olaj, fémlemez

30*23 cm

j.j.l.: I. Schulzer 846

sérült