253. Varia aukció > Tavaszi kertben

253. Varia aukció [ARCHÍV]

132. Mándy Laura, Nagy Oszkárné (Glogovac, 1904 - Szatmárnémeti, 1993)

Tavaszi kertben

olaj, vászon

74*61,5 cm

j.b.l.: Mándy Laura