253. Varia aukció > Apokaliptikus lovasok

253. Varia aukció [ARCHÍV]

75. Nagy Sándor (Németbánya, 1869 - Gödöllő, 1950)

Apokaliptikus lovasok

olaj, karton

15,3*23 cm

keret nélkül, sérült