253. Varia aukció > Teraszon, 1923

253. Varia aukció [ARCHÍV]

110. Lengyel Lóránd (a nagybányai festőiskolában dolgozott 1913 -ban)

Teraszon, 1923

olaj, karton

35*45 cm

j.j.l.: E. Lengyel L. 1923