253. Varia aukció > Üvegikon - Krisztus keresztelése

253. Varia aukció [ARCHÍV]

309. Üvegikon - Krisztus keresztelése

Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg, kerete sérült

32,5*26 cm