253. Varia aukció > Arab utcai forgatag

253. Varia aukció [ARCHÍV]

26. Koszkol Jenő (Dorog, 1868 - Budapest, 1935)

Arab utcai forgatag

akvarell, papír

340*240 mm

j.j.l.: Koszkol Jenő

kis sérüléssel