253. Varia aukció > A nemescsói vár

253. Varia aukció [ARCHÍV]

18. Sztrokay Mária jelzéssel, 20. sz. első fele

A nemescsói vár

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Nemescsó Sztrokay M.