253. Varia aukció > Egyajtós szekrény

253. Varia aukció [ARCHÍV]

180. Egyajtós szekrény

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, akasztós, polcos, kulcs nélkül, sérült

174*106*50 cm