253. Varia aukció > "Kis patak", 1924

253. Varia aukció [ARCHÍV]

4. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Kis patak", 1924

olaj, falemez

15,5*22 cm

j.j.l.: Bosznay 924; ho.: autográf felirat