253. Varia aukció > "Leonardo rajzol"

253. Varia aukció [ARCHÍV]

144. Melocco Miklós (Róma, 1935 - )

"Leonardo rajzol"

rézkarc, papír

295*190 mm

j.j.l.: Melocco