253. Varia aukció > Vízparti jelenet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

140. Angyalföldi Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - Budapest, 2014)

Vízparti jelenet

akvarell, tus, papír

330*600 mm

j.b.l.: Szabó Z. Aug. ...