253. Varia aukció > Etager

253. Varia aukció [ARCHÍV]

207. Etager

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon topolyafa borítással, esztergált kőrisfa polctartókkal és lábakkal, sérült

129*104*32 cm