253. Varia aukció > Konyhai csendélet, 1897

253. Varia aukció [ARCHÍV]

31. Cambedouzou, L. jelzéssel

Konyhai csendélet, 1897

olaj, vászon

65*80 cm

j.b.l.: L. Cambedouzou 1897