253. Varia aukció > Csendélet kaktusszal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

139. Musil, Leopold (Trebic, 1920 – Prága, 1997)

Csendélet kaktusszal

olaj, farost

37*32,2 cm

j.j.l.: olvashatatlan; ho.: prágai kiállítási cédula töredék