253. Varia aukció > Írószekreter

253. Varia aukció [ARCHÍV]

177. Írószekreter

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólapján posztó rátéttel, belsejében topolyafa borítású fiókokkal, elforgatható tükrös hátlap mögött 2 titkos fiókkal, 1 db kulccsal, sérült

166,5*114,5*52 cm