253. Varia aukció > Konzolasztal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

194. Konzolasztal

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon aranyozott blondelmassza díszítéssel, tetején márványlappal, restaurált

83*100*24,5 cm