253. Varia aukció > Mezei csokor könyvekkel

253. Varia aukció [ARCHÍV]

56. Magyar festő, 20. sz. eleje

Mezei csokor könyvekkel

olaj, vászon

74*100 cm

j.j.l.: olvashatatlan