253. Varia aukció > Napóleon lovasszobra

253. Varia aukció [ARCHÍV]

171. Francia szobrász, 20. sz. eleje

Napóleon lovasszobra

m: 27 cm; talapzattal: 38 cm

aranyozott bronz, márvány talapzaton, aranyozott bronz szerelékkel, aranyozása kopott, hiányos