253. Varia aukció > Virágcsendélet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

104. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye

Virágcsendélet

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla