253. Varia aukció > Piaci jelenet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

67. Vízkeleti Witman Eta (működött 1900 körül)

Piaci jelenet

olaj, vászon

61*74 cm

j.j.l.: Vízkeleti W. E.