253. Varia aukció > Kézimunkázó hölgy

253. Varia aukció [ARCHÍV]

49. Glatter Gyula (München, 1886 - Budapest, 1927)

Kézimunkázó hölgy

olaj, vászon

36*23 cm

j.j.l.: Glatter Gyula