253. Varia aukció > Alvó kislány babájával

253. Varia aukció [ARCHÍV]

47. Ilnitzky J. jelzéssel, 20. sz. eleje

Alvó kislány babájával

olaj, vászon

49,5*60 cm

j.b.l.: Ilnitzky J.