152. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Halászok IV."
rézkarc, papír
240*345 mm
j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Halászok IV.; j.b.l. a nyomaton: Borsos M.