253. Varia aukció > A városligeti tó

253. Varia aukció [ARCHÍV]

120. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

A városligeti tó

akvarell, papír

120*220 mm

j.b.l.: E. Illés A.