253. Varia aukció > Kilátás a Balatonra

253. Varia aukció [ARCHÍV]

10. Jakuba János (Békéscsaba, 1909 - Budapest, 1974)

Kilátás a Balatonra

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Jakuba