253. Varia aukció > Allegorikus nőalak

253. Varia aukció [ARCHÍV]

170. Francia szobrász, 19. sz.

Allegorikus nőalak

aranyozott bronz

m: 27 cm

márvány talapzaton, aranyozása kopott, talapzat sérült