253. Varia aukció > Gyerekek szánkóval

253. Varia aukció [ARCHÍV]

87. Hódi Géza (Szeged, 1881 - Szeged, 1942)

Gyerekek szánkóval

olaj, vászon farostra ragasztva

25*35 cm

j.j.l.: Hódi G.