253. Varia aukció > Tátrai táj, 1916

253. Varia aukció [ARCHÍV]

12. Krupka Ferenc (1870 - 1928)

Tátrai táj, 1916

olaj, vászon kartonra ragasztva

14,5*20 cm

j.j.l.: Krupka F 916